
Dr.Melaxin Cemenrete Calcium Volume Cream 50 ml
Laveste pris siste 30 dager: 305,73 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Dr.Melaxin Cemenrete Calcium Volume Cream 50 ml
Dr.Melaxin Cemenrete Calcium Volume Cream er en intensiv øyekrem som er utviklet med fokus på å gi volum i innsunkne områder under øynene for å jevne ut hudteksturen i området. Formelens hovedingrediens for å gjøre dette er kalsium, som kan støtte hudens elastin og kollagen. I tillegg inneholder kremen en kombinasjon av nærende ingredienser som hyaluronsyre, glyserin og niacinamid. Hyaluronsyre er en ingrediens som er allment anerkjent innen hudpleie for sin evne til å binde fuktighet i huden og bidra til en glattere hudoverflate. Glyserin bidrar til å opprettholde hudens fuktighetsnivå, mens niacinamid er kjent for å støtte hudens tekstur. Adenosin er en ingrediens som er kjent for å redusere synligheten av fine linjer, og sheasmør bidrar med fuktighetsgivende og nærende egenskaper til øyekremen. Ved regelmessig bruk kan øyekremen støtte hudens fuktighetsbalanse og elastisitet, noe som bidrar til et glattere og forfrisket utseende rundt øynene over tid. Den intensive formelen jobber kontinuerlig for å opprettholde hudens elastisitet i det delikate øyeområdet. Denne kremen kan også brukes i ansiktet. **Fordeler:** - Øyekrem/ansiktskrem - Gir volum til innsunkne områder under øynene - Støtter hudens elastisitet og fasthet - Glatter ut hudtekstur - Frisker opp øyeområdet - Fuktighetsgivende og nærende - Hjelper med dehydrering og aldringstegn - For fet, kombinert, normal og tørr hud - Uten kunstig parfyme og uttørkende alkohol **Bruk:** - Bruk på renset hud - Klapp forsiktig en passende mengde inn i huden rundt øynene - Bruk tuppen av ringfingrene til å duppe og unngå å dra i huden - Kan også brukes på resten av ansiktet - Kan brukes morgen og kveld **Ingrediensliste:** Vann, butylenglykol, propandiol, glyserin, macadamia integrifolia frøolje, olea europaea (oliven) fruktolje, cetyletylheksanoat, 1,2-heksanediol, butyrospermum parkii (sheasmør), cetearylalkohol, metylhydrogenert rosinat, niacinamid, polysorbat 60, Cyklopentasiloksan, glysereth-26, glyserylstearat, PEG-100-stearat, cykloheksasiloksan, ammoniumakryloyldimetyltaurat/VP-kopolymer, hydrogenert lecitin, sorbitanstearat, Coptis Japonica-rotekstrakt, Cocos Nucifera (kokosnøtt)olje, polyakrylat-13, polyisobuten, Theobroma Cacao (kakao)frøekstrakt, etylheksylglyserin, polyglyceryl-4-oleat, hydrolysert Gardenia Florida-ekstrakt, hydrolysert maltekstrakt, adenosin, hydrolysert Viola Tricolor-ekstrakt, dekstrin, dinatrium EDTA, polysorbat 20, sorbitanisostearat, natriumglyserofosfat, ammoniumpolyakryloyldimetyltaurat, hyaluronsyre, hydrolysert hyaluronsyre, natriumhyaluronat, kaliummagnesiumaspartat, kalsiumglukonat, magnesiumglukonat, Prunus Amygdalus Dulcis (Søt mandel) fruktekstrakt, Tremella Fuciformis (sopp) ekstrakt, Tabebuia Impetiginosa barkekstrakt, kollagenekstrakt, hydrolysert elastin.
- Merke:
- DrMelaxin
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (305,73 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Dr.Melaxin Cemenrete Calcium Volume Cream 50 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Dr.Melaxin Cemenrete Calcium Volume Cream 50 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (305,73 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 306 kr, med laveste på 305,73 kr og høyeste på 305,73 kr.
Er Dr.Melaxin Cemenrete Calcium Volume Cream 50 ml på lager hos Estore NO?
Ja, Dr.Melaxin Cemenrete Calcium Volume Cream 50 ml er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Dr.Melaxin Cemenrete Calcium Volume Cream 50 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.