
Netgear Meural GEN 3 27" TILGANGSPLASTDEKSEL
Laveste pris siste 30 dager: 990,00 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Netgear Meural GEN 3 27" TILGANGSPLASTDEKSEL
Netgear Meural GEN 3 27" TILGANGSPLASTDEKSEL Beskyttelsen fra Meural er et uunnværlig tilbehør til din digitale fotoramme. Det gjennomsiktige plastdekselet holder din Meural Canvas II MC327 fri for støv og riper – samtidig som kunst og bilder vises like klart og skarpt som vanlig. Bevar kunsten uten forstyrrelser Med en Meural digital fotoramme på veggen får hjemmet liv – men som med alt vakkert ønsker man å holde det i topp stand. Derfor er dette beskyttelsesdekselet et smart valg. Det er spesielt utviklet for å passe Meural Canvas II 27" (modell MC327) og monteres enkelt med hjelp av medfølgende selvklebende fester. Ingen verktøy er nødvendig. Diskret og funksjonelt Dekselet er laget av gjennomsiktig plast som ikke påvirker bildekvaliteten – kunsten og bildene dine vises akkurat som de skal. Med målene 74,9 cm høyt, 48,7 cm bredt og 4 cm dypt dekker det rammen ordentlig uten å forstyrre designet. Det veier kun 0,1 kg, noe som gjør det lett å håndtere og henge opp. Passer dekselet til alle Meural-rammer? Nei, dette dekselet er spesifikt designet for Meural Canvas II med 27-tommers skjerm (modell MC327).
- Merke:
- Netgear
- Kategori:
- Kabler og adaptere
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (990,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Netgear Meural GEN 3 27" TILGANGSPLASTDEKSEL?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Netgear Meural GEN 3 27" TILGANGSPLASTDEKSEL kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (990,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 990,00 kr, med laveste på 990,00 kr og høyeste på 990,00 kr.
Er Netgear Meural GEN 3 27" TILGANGSPLASTDEKSEL på lager hos Estore NO?
Ja, Netgear Meural GEN 3 27" TILGANGSPLASTDEKSEL er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Netgear Meural GEN 3 27" TILGANGSPLASTDEKSEL?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.