
Meraki Echo EDT 10 ml
Laveste pris siste 30 dager: 161,21 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Meraki Echo EDT 10 ml
Meraki Echo EDT er en frisk og samtidig dyp unisex eau de toilette med en varm og treaktig duft, balansert av lyse sitrusnoter og et hint av krydder. Denne eau de toiletten er en karakterfull duft bygget opp i lag, og kan brukes av både kvinner og menn. Den kommer i en praktisk størrelse, som er perfekt å ha med seg i vesken og på reiser. Den er også produsert i Skandinavia. Hvis du elsker de vakre duftene fra Merakis andre produkter, vil denne eau de toiletten definitivt være noe for deg også! Duften inneholder følgende noter: *Toppnoter:* Grapefrukt, timian, appelsin, Campari *Hjertenoter:* Tobakksblader, vetiver, sedertre *Basenoter:* Hvit musk, elemi, rav **Ingrediensliste:** Alkohol Denat., Aqua, Parfum, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Linalyl Acetate, Citrus Aurantium Peel Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Pinene, Terpinolene, Rose Ketones, Citral, Citrus Limon Peel Oil, Pogostemon Cablin Oil, Terpineol, Hexamethylindanopyran, Acetyl Cedrene, Juniperus VirginianaOil, Beta-Caryophyllene, Eugenol.
- Merke:
- Meraki
- Kategori:
- Parfyme - Unisex - Eau de Toilette
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (161,21 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Meraki Echo EDT 10 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Meraki Echo EDT 10 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (161,21 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 161 kr, med laveste på 161,21 kr og høyeste på 161,21 kr.
Er Meraki Echo EDT 10 ml på lager hos Estore NO?
Ja, Meraki Echo EDT 10 ml er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Meraki Echo EDT 10 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.