
Konstsmide Pappersängel 26cm 1809-202
Laveste pris siste 30 dager: 749 kr
1.4% cashback hos Elon NO
Til Elon NO →Om Konstsmide Pappersängel 26cm 1809-202
Papirengel 26cm 1809-202 Konstsmide La Konstsmides papirengel spre lys og varme i hjemmet ditt i julen. Med sin hvite farge og unike design vil den bli en verdsatt juledekorasjon. Unik design Konstsmides papirengel er en unik og elegant julebelysning. Med sine myke linjer og vakre detaljer blir den en herlig utsmykning i hjemmet ditt. Engelen sprer et varmt og behagelig lys og gir en koselig stemning. Høy kvalitet Konstsmide er kjent for å produsere høykvalitetsprodukter, og papirengelen er intet unntak. Den er laget av papir av høy kvalitet som gir lang holdbarhet. Enkel å bruke Papirengelen leveres med en 5 meter lang ledning og E14-sokkel som gjør den enkel å bruke og plassere. E14-lyskilde kjøpes separat. Med sine mål på 26 x 15 cm x 21 cm er Konstsmides papirengel lett å plassere og passer i de fleste rom i hjemmet.
- Merke:
- Konstsmide
- Kategori:
- Dekorasjonsfigurer
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (749 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Konstsmide Pappersängel 26cm 1809-202?
Du får 1.4 % cashback hos Elon NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Konstsmide Pappersängel 26cm 1809-202 kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (749 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 749 kr, med laveste på 749 kr og høyeste på 749 kr.
Er Konstsmide Pappersängel 26cm 1809-202 på lager hos Elon NO?
Ja, Konstsmide Pappersängel 26cm 1809-202 er på lager hos Elon NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Elon NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Konstsmide Pappersängel 26cm 1809-202?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Elon NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Elon NO har bekreftet ordren.