
Stelton Classic Em77 Termokanne 0,5L Sort
Laveste pris siste 30 dager: 479,00 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Stelton Classic Em77 Termokanne 0,5L Sort
EM77 Termokanne på 0,5 liter i sort fra Stelton. Den klassiske EM77 termokannen fra Stelton kommer i et tidløst design som passer inn i ethvert hjem. Kannen er utmerket til servering i hjemmet, og størrelsen gjør at den også er utmerket å ha med på piknik og skogsturer. I tillegg til vippepropp følger det også med et skrulokk, som gjør at kannen kan pakkes med i sekken. Detaljer Utformet med innvendig glassinnsats Prisvinnende Dansk design Holder svært godt på varmen Vippeproppen er designet av Erik Magnussen i 1977
- Merke:
- Stelton
- Kategori:
- Servering
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (479,00 kr).
Også hos
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Stelton Classic Em77 Termokanne 0,5L Sort?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Stelton Classic Em77 Termokanne 0,5L Sort kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (479,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 479,00 kr, med laveste på 479,00 kr og høyeste på 479,00 kr.
Er Stelton Classic Em77 Termokanne 0,5L Sort på lager hos Estore NO?
Ja, Stelton Classic Em77 Termokanne 0,5L Sort er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Stelton Classic Em77 Termokanne 0,5L Sort?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.