
TCL 65" - 65P8K
Laveste pris siste 30 dager: 15 990,00 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om TCL 65" - 65P8K
TV 65" - 65P8K TCL TCL 65P8K 65-tommers QLED-TV er en TV med 4K-oppløsning, 144 Hz og smarte funksjoner. En TV som passer til film, spill og hele familien TCL 65P8K leverer sterk ytelse for deg som vil strømme i 4K, spille på ordentlig og ha smarte funksjoner i en stilig og moderne TV. Den store 65-tommers skjermen kombinerer QLED-teknologi, høy lysstyrke og en oppdateringsfrekvens som virkelig gjør en forskjell. Hvilken størrelse på TV bør jeg velge? Hvis du vil ha en oppslukende seeropplevelse i et større rom, er 65 tommer et perfekt valg. Det gir deg kinofølelse uten å dominere hele rommet – ideelt for en avstand på cirka 2,5–3,5 meter til sofaen. Hva er forskjellen mellom OLED, QLED og LED? TCLs QLED-skjerm bruker Quantum Dot-teknologi som gir bedre fargegjengivelse og sterkere lys enn tradisjonell LED. Det er et holdbart og prisgunstig alternativ til OLED – spesielt i lysere miljøer. Trenger jeg 4K eller holder det med Full HD? Med 4K får du mer detaljrikdom, skarpere bilde og bedre HDR-effekter. TCL 65P8K støtter dessuten Dolby Vision, HDR10+ og AiPQ-oppskalering, så selv eldre innhold ser bedre ut. Hva er en smart-TV? Her får du Google TV, en brukervennlig plattform som samler appene dine og anbefalingene på ett sted. Du kan laste ned apper som Netflix, YouTube og Apple TV direkte i TV-en og også styre med Google Assistant eller Apple AirPlay 2. Er denne TV-en bra for gaming? Ja – TCL 65P8K er en gaming-TV med 144 Hz oppdateringsfrekvens og 288Hz Game Accelerator i FHD. Den har støtte for VRR, ALLM, AMD FreeSync og HDMI 2.1. Spillene flyter jevnt, og responstiden er svært lav – perfekt for både konsoll og PC. Hvordan fungerer lyden? TCL har utstyrt denne modellen med Onkyo-lydsystem og en innebygd subwoofer. Du får 2.1-lyd, Dolby Atmos og 35 W total utgangseffekt – som gir kraftigere bass og fyldigere lyd uten at du trenger å kjøpe en lydplanke. Kan jeg montere TV-en på veggen? Absolutt. Den er VESA-kompatibel (400 x 300 mm), noe som gjør at du enkelt kan montere den på veggen med et vanlig veggfeste. I tillegg har den et stilig, rammeløst design som passer de fleste hjem.
- Merke:
- TCL
- Kategori:
- TV
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (15 990,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på TCL 65" - 65P8K?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har TCL 65" - 65P8K kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (15 990,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 15 990,00 kr, med laveste på 15 990,00 kr og høyeste på 15 990,00 kr.
Er TCL 65" - 65P8K på lager hos Estore NO?
Ja, TCL 65" - 65P8K er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper TCL 65" - 65P8K?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.