
Bosch BGL41SIL1H
Laveste pris siste 30 dager: 2 490,00 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Bosch BGL41SIL1H
Støvsuger BGL41SIL1H Bosch Bosch ProSilence BGL41SIL1H er en stillegående støvsuger med sterk sugeeffekt og smarte funksjoner. Med vaskbart HEPA-filter, stor støvpose og tysk motorteknologi får du en støvsuger som varer lenge. Praktisk oppbevaring av tilbehør Fuge- og møbelmunnstykkene oppbevares i støvsugeren, slik at de alltid er lett tilgjengelige. Dette gjør det enkelt å bytte mellom ulike rengjøringsoppgaver. Stille og kraftfull Med SilenceSound-systemet er støvsugeren utrolig stillegående, kun 66 dB. Perfekt for rengjøring når som helst uten å forstyrre. Vaskbart HEPA-filter En av de beste funksjonene hos Bosch BGL41SIL1H er dens hygieniske filterteknologi, som fanger opp støv og partikler og renser luften. Det vaskbare HEPA-filteret gjør at støvsugeren er ideell for personer med allergier eller pustevansker. Power Control: optimalt resultat på alle typer gulv med presise innstillinger og optimalisert motor Effektiv og rask rengjøring Quattro Power-systemet kombinerer en kraftfull motor, høyytelsesmunnstykke og optimalisert luftstrøm for best rengjøring. Skånsom rengjøring av ømfintlige gulv Parkettmunnstykket med myke børster gjør at du kan støvsuge sensitive gulv uten risiko for riper eller skader. Færre bytter av støvpose Den store XL-støvposen gir lengre rengjøringsøkter med færre avbrudd og lavere kostnader. PowerProtect støvposer PowerProtect-posene forbedrer sugeevnen med opptil 60 % ved å holde støvet tett forseglet. PowerProtect støvsugerposer er tilgjengelige i Type G ALL, som er en universell pose som passer til mange Bosch støvsugermodeller. Praktisk håndtering og lang rekkevidde Med en arbeidsradius på 11 meter, teleskoprør, ergonomisk håndtak og automatisk ledningsopprulling blir rengjøringen både komfortabel og enkel. Sparer ressurser med langvarig kvalitet Bosch utvikler produktene sine med miljøet i tankene. Denne støvsugeren er laget av 32 % resirkulert plast, og emballasjen er laget av 95 % resirkulert papir med komposterbart og resirkulerbart materiale inni. I tillegg vil du kunne nyte støvsugeren din i lang tid takket være Boschs langvarige og høykvalitets Bosch-motor. 10 års motorgaranti Bosch-motoren er produsert i Tyskland og garanterer konstant høy ytelse og lang holdbarhet.
- Merke:
- Bosch
- Kategori:
- Støvsugere
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (2 490,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Bosch BGL41SIL1H?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Bosch BGL41SIL1H kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (2 490,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 2 490,00 kr, med laveste på 2 490,00 kr og høyeste på 2 490,00 kr.
Er Bosch BGL41SIL1H på lager hos Estore NO?
Ja, Bosch BGL41SIL1H er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Bosch BGL41SIL1H?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.