
Rabanne Phantom Parfum 50 ml
Laveste pris siste 30 dager: 1 053,52 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Rabanne Phantom Parfum 50 ml
Rabanne Phantom Parfum er en mystisk, maskulin duft fra Rabanne. Phantom Parfum er en intens, aromatisk treaktig duft som fanger nattens mystikk og magnetisme. Den kombinerer elektrisk lavendel, vanedannende vanilje og sensuell vetiver i et mørkt, sensuelt og treaktig duftspor preget av rav. Slipp løs det mektige i deg. Med sin aromatiske og treaktige karakter er Phantom Parfum skapt for rebellen som hersker over natten. Mer flamboyant, mer mystisk, kraftigere – denne duften vekker flammen i deg med magnetisk lavendel, sensuell vanilje og vetiver. Phantom Parfum er laget i Frankrike med de mest eksklusive ingrediensene, etisk hentet. Definert design. Phantom Parfum er et mesterverk av raffinert design. Flasken er skulpturert i matt svart med rene, grafiske linjer som fanger nattens energi og mystiske eleganse.
- Merke:
- Rabanne
- Kategori:
- Parfyme - Parfymer for menn - Parfum
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 053,52 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Rabanne Phantom Parfum 50 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Rabanne Phantom Parfum 50 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 053,52 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 1 054,00 kr, med laveste på 1 053,52 kr og høyeste på 1 053,52 kr.
Er Rabanne Phantom Parfum 50 ml på lager hos Estore NO?
Rabanne Phantom Parfum 50 ml er for øyeblikket utsolgt hos Estore NO. Lagerstatus oppdateres jevnlig, så sjekk gjerne igjen senere.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Rabanne Phantom Parfum 50 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.