
Markslöjd Maravilla 45 cm
Laveste pris siste 30 dager: 449 kr
1.4% cashback hos Elon NO
Til Elon NO →Om Markslöjd Maravilla 45 cm
Julestjerne Maravilla 45 cm gull Markslöjd Julestjernen Maravilla i gull fra Markslöjd er 45 cm stor med foldet design og lang ledning. Gullfarget julestjerne med foldet papirdesign Maravilla er en julestjerne som kombinerer et elegant design med varm lysfordeling. Den foldede skjermen i gullfarget papir og plastbasen skaper en stemningsfull dekorasjon som lyser opp vinduet i vintermørket. Effektfull form og farge Med sine 45 cm i diameter er Maravilla passe stor til å synes, men likevel enkel å plassere i både små og store vinduer. Den gullfargede overflaten reflekterer lyset på en myk måte og gir et innbydende skjær hjemme til jul. Leveres med lang kabel og bryter Denne adventsstjernen har en 3,5 meter lang hvit kabel med både bryter og veggkontakt, som gjør det enkelt å plassere og håndtere belysningen. Du kan tenne og slukke uten å måtte trekke ut ledningen. Velg lyskilde etter eget behov Julestjernen bruker en E14-sokkel og er kompatibel med LED-lyskilder opp til 6 W. Lyskilder selges separat – velg selv styrke og fargetemperatur for å skape den julestemningen du ønsker.
- Merke:
- Markslöjd
- Kategori:
- Julestjerner
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (449 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Markslöjd Maravilla 45 cm?
Du får 1.4 % cashback hos Elon NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Markslöjd Maravilla 45 cm kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (449 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 449 kr, med laveste på 449 kr og høyeste på 449 kr.
Er Markslöjd Maravilla 45 cm på lager hos Elon NO?
Ja, Markslöjd Maravilla 45 cm er på lager hos Elon NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Elon NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Markslöjd Maravilla 45 cm?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Elon NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Elon NO har bekreftet ordren.