
Moncler Pour Femme EDP 100 ml
Laveste pris siste 30 dager: 1 156,12 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Moncler Pour Femme EDP 100 ml
Moncler Pour Femme er en floral, treaktig moskusduft som åpner med en frisk følelse av den unike Powdery Snow-noten - som bringer tilbake minner om skjønnheten til nyfallen snø. Radiant Bergamot løfter og utvikler duften gjennom en bukett av hvite blomster - Jasmine Sambac og Heliotrope - og hopper hodestups inn i omfavnende og unike noter av Mountain Wood. Den luksuriøse basen til duften smelter sammen med naturlig, forlokkende og feminin vanillin. Moncler Pour Femme er presentert i en unik Borracia, flaskeformet flakon omsluttet av en ribbet sølv ytre og topp - et utilitaristisk ekko av Monclers fjellklatringsopprinnelse og den ikoniske vatterte konstruksjonen til en Moncler-jakke.
- Merke:
- Moncler
- Kategori:
- Parfyme - Parfymer for kvinner - Eau de Parfum
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 156,12 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Moncler Pour Femme EDP 100 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Moncler Pour Femme EDP 100 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 156,12 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 1 156,00 kr, med laveste på 1 156,12 kr og høyeste på 1 156,12 kr.
Er Moncler Pour Femme EDP 100 ml på lager hos Estore NO?
Moncler Pour Femme EDP 100 ml er for øyeblikket utsolgt hos Estore NO. Lagerstatus oppdateres jevnlig, så sjekk gjerne igjen senere.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Moncler Pour Femme EDP 100 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.