
Lyss gulvlampe Beige - FRANDSEN - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde
Laveste pris siste 30 dager: 2 425 kr
5.6% cashback hos Lampemesteren NO
Til Lampemesteren NO →Om Lyss gulvlampe Beige - FRANDSEN - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde
FRANDSEN gulvlampe Lyss i stål – eleganse møter tidløs design Gulvlampen Lyss fra FRANDSEN kombinerer moderne design med høykvalitets stål og en diskret farge i beige. Lampen er designet av den anerkjente designeren Toni Rie og passer perfekt inn i ulike oppholdsrom som stue eller spisestue, hvor den setter stilfulle aksenter. Det klare formspråket og det nøye materialvalget gjør gulvlampen til et allsidig element som både er funksjonelt og estetisk overbevisende. Med sitt tidløse utseende blir den et blikkfang i ethvert rom og passer perfekt til moderne og designorienterte innredningsstiler.
- Merke:
- FRANDSEN
- Kategori:
- Lamper - Gulvlamper
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (2 425 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Lyss gulvlampe Beige - FRANDSEN - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde?
Du får 5.6 % cashback hos Lampemesteren NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Lyss gulvlampe Beige - FRANDSEN - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (2 425 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 2 425 kr, med laveste på 2 425 kr og høyeste på 2 425 kr.
Er Lyss gulvlampe Beige - FRANDSEN - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde på lager hos Lampemesteren NO?
Ja, Lyss gulvlampe Beige - FRANDSEN - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde er på lager hos Lampemesteren NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Lampemesteren NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Lyss gulvlampe Beige - FRANDSEN - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Lampemesteren NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Lampemesteren NO har bekreftet ordren.