
Nicano Gulvlampe Alu - Lucande - Arbeidsrom / kontor - Moderne - Metall - Kantet
Laveste pris siste 30 dager: 1 859 kr
5.6% cashback hos Lampemesteren NO
Til Lampemesteren NO →Om Nicano Gulvlampe Alu - Lucande - Arbeidsrom / kontor - Moderne - Metall - Kantet
Nicano Gulvlampe Alu vil med sine vakre former og lekre farge berike nesten ethvert rom i hjemmet, fra stuen til soverommet til kontoret. Den elegante skjermen balanserer grasiøst på rammen, hvorfra det brer en varm og innbydende glød ut i rommet. Selv når den er av, tilføyer lampen et umiskjennelig preg av komfortabel hjemlighet til rommet. En behagelig indirekte lyskilde er spesielt viktig i de rommene man slapper av med gode bøker, spennende serier eller gode venner og familie. Denne lampen er et opplagt valg da den passer supergodt til nesten ethvert hjem, moderne så vel som klassiske. Med denne modellen kan man også se frem til talløse hyggelige stunder og glade minner i de blide strålene.
- Merke:
- Lucande
- Kategori:
- Lamper - Gulvlamper
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 1 859 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Nicano Gulvlampe Alu - Lucande - Arbeidsrom / kontor - Moderne - Metall - Kantet?
Du får 5.6 % cashback hos Lampemesteren NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Nicano Gulvlampe Alu - Lucande - Arbeidsrom / kontor - Moderne - Metall - Kantet kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 1 859 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 2 319 kr, med laveste på 1 859 kr og høyeste på 2 549 kr.
Er Nicano Gulvlampe Alu - Lucande - Arbeidsrom / kontor - Moderne - Metall - Kantet på lager hos Lampemesteren NO?
Ja, Nicano Gulvlampe Alu - Lucande - Arbeidsrom / kontor - Moderne - Metall - Kantet er på lager hos Lampemesteren NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Lampemesteren NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Nicano Gulvlampe Alu - Lucande - Arbeidsrom / kontor - Moderne - Metall - Kantet?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Lampemesteren NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Lampemesteren NO har bekreftet ordren.