
Parentesi Pendel Svart u/Dimmer- Flos - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde
Laveste pris siste 30 dager: 3 825 kr
5.6% cashback hos Lampemesteren NO
Til Lampemesteren NO →Om Parentesi Pendel Svart u/Dimmer- Flos - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde
Parentesi Pendellampe Black m/Dimmer fra Flos er det perfekte tilskuddet til hjemmet ditt hvis du er på utkikk etter en stilig og funksjonell pendellampe. Pendellampen er designet for å gi direkte lys og kan enkelt justeres i høyden ved å skyve en lakkert eller forniklet stålstang på en 4000 mm lang stålwire fra tak til gulv. Lampehodet er laget av svart, sprøytestøpt elastomer og har en praktisk bryter. Med en kabellengde på 4 000 mm fra lampeholderen og en nettovekt på 3 kg er denne pendellampen både robust og fleksibel. Materialene, metall og plast, sikrer en slitesterk og moderne finish som passer perfekt inn i ethvert rom. Enten du plasserer den i stuen, på kjøkkenet eller over spisebordet, vil Parentesi Pendellampe Black m/Dimmer fra Flos tilføre hjemmet ditt et elegant preg og optimal belysning.
- Merke:
- FLOS
- Kategori:
- Innendørsbelysning - Hengelamper
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 3 825 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Parentesi Pendel Svart u/Dimmer- Flos - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde?
Du får 5.6 % cashback hos Lampemesteren NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Parentesi Pendel Svart u/Dimmer- Flos - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 3 825 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 4 020 kr, med laveste på 3 825 kr og høyeste på 4 158 kr.
Er Parentesi Pendel Svart u/Dimmer- Flos - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde på lager hos Lampemesteren NO?
Ja, Parentesi Pendel Svart u/Dimmer- Flos - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde er på lager hos Lampemesteren NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Lampemesteren NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Parentesi Pendel Svart u/Dimmer- Flos - Stue - Design - Metall - Med en lyskilde?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Lampemesteren NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Lampemesteren NO har bekreftet ordren.