
La Vie Tak-/Vegglampe Ø50 Blue - Slamp La Vie M - Stue - Design - Plast - Rund
Laveste pris siste 30 dager: 3 026 kr
5.6% cashback hos Lampemesteren NO
Til Lampemesteren NO →Om La Vie Tak-/Vegglampe Ø50 Blue - Slamp La Vie M - Stue - Design - Plast - Rund
La Vie Tak-/Vegglampe Ø50 Blue søker, som navnet antyder, å kapsle inn livet, universet og alt. Det overlappende blomstermønsteret er inspirert av New Age-symbolet ”Flower og Life», som representerer åndelig energi, harmoni og gjenfødelse. Denne lampen er et klassisk eksempel på designeren Adriano Racheles filosofi, at alt design må ha sjel, uttrykke poesi og fortelle en historie. Som alltid har Rachele her i samarbeid med det italienske luksusmerket SLAMP, fremstilt en lampe som forener det dype kunstneriske uttrykket med teknologisk innovasjon og funksjonalitet. Dermed har bruk av skruer og lim blitt overflødig gjennom den smarte magnetiske holderen, noe som gjør det enkelt å installere, rengjøre og vedlikeholde lampen, som kan monteres på både tak og vegg.
- Merke:
- Slamp
- Kategori:
- Lamper - Taklamper
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (3 026 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på La Vie Tak-/Vegglampe Ø50 Blue - Slamp La Vie M - Stue - Design - Plast - Rund?
Du får 5.6 % cashback hos Lampemesteren NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har La Vie Tak-/Vegglampe Ø50 Blue - Slamp La Vie M - Stue - Design - Plast - Rund kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (3 026 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 3 026 kr, med laveste på 3 026 kr og høyeste på 3 026 kr.
Er La Vie Tak-/Vegglampe Ø50 Blue - Slamp La Vie M - Stue - Design - Plast - Rund på lager hos Lampemesteren NO?
Ja, La Vie Tak-/Vegglampe Ø50 Blue - Slamp La Vie M - Stue - Design - Plast - Rund er på lager hos Lampemesteren NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Lampemesteren NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper La Vie Tak-/Vegglampe Ø50 Blue - Slamp La Vie M - Stue - Design - Plast - Rund?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Lampemesteren NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Lampemesteren NO har bekreftet ordren.