
NJP Vegglampe Lang Arm Svart - Louis Poulsen - Stue - Design - Metall
Laveste pris siste 30 dager: 5 465 kr
5.6% cashback hos Lampemesteren NO
Til Lampemesteren NO →Om NJP Vegglampe Lang Arm Svart - Louis Poulsen - Stue - Design - Metall
NJP-vegglampen med lang arm i sort er en vakker og enkel vegglampe designet av Oki Sato Designet er en nytolkning av den klassiske arkitektlampen i et moderne design med funksjoner som er tilpasset til det moderne arbeidslivet - og i hjemmet. Armaturen avgir direkte og blendfritt horisontalt lys samtidig som en del av lyset reflekteres mot baksiden av hodet og lyser dermed opp den øverste delen av armen. Armaturhodets ergonomiske design former lyset og bidrar til optimal retning av dette lys. Et enkelt mekanisk system gir stor bevegelsesfrihet slik at lyset alltid kan justeres optimalt i arbeidsområdet. Skjermen er hvitlakkert på innsiden, noe som gir et behagelig diffust lys. Bryteren sitter på hodet og har to dimmeinnstillinger og har en timerfunksjon der du kan velge mellom 4 og 8 timer. Lampen leveres med en ledning på 2,3 meter og støpsel.
- Merke:
- Louis Poulsen
- Kategori:
- Lamper - Vegglamper
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (5 465 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på NJP Vegglampe Lang Arm Svart - Louis Poulsen - Stue - Design - Metall?
Du får 5.6 % cashback hos Lampemesteren NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har NJP Vegglampe Lang Arm Svart - Louis Poulsen - Stue - Design - Metall kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (5 465 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 5 593 kr, med laveste på 5 465 kr og høyeste på 5 720 kr.
Er NJP Vegglampe Lang Arm Svart - Louis Poulsen - Stue - Design - Metall på lager hos Lampemesteren NO?
Ja, NJP Vegglampe Lang Arm Svart - Louis Poulsen - Stue - Design - Metall er på lager hos Lampemesteren NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Lampemesteren NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper NJP Vegglampe Lang Arm Svart - Louis Poulsen - Stue - Design - Metall?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Lampemesteren NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Lampemesteren NO har bekreftet ordren.