Harvia Badstue Skorsteinspakke 1500 Mm
Laveste pris siste 30 dager: 11 695,00 kr
1.4% cashback hos Grønt Fokus NO
Til Grønt Fokus NO →Om Harvia Badstue Skorsteinspakke 1500 Mm
En stilren og lettmontert skorsteinsløsning Harvia WHP1500 er en stilren og lettmontert stålskorstein, utviklet for bruk i frittstående badstubygg og spesielt tilpasset badstutønner. Skorsteinen er laget av rustfritt stål med svartlakkert overflate og er designet for å tåle store temperaturforskjeller. Stålskorsteinen er hovedsakelig tilpasset vedfyrte badstueovner og aggregater, mindre peiser, vedovner og vedfyrte jernaggregater. Standardleveransen inkluderer en stålskorstein med et uisolert røykrør på 200 mm, regnbeskyttelse, regnkrage i gummi med tilhørende monteringssett samt en gjennomføringskrage i rustfritt stål for taket. Skorsteinsmodulens lengde er 1 500 mm, og takket være den smarte leddrørsmekanismen kan skorsteinen enkelt forlenges. Denne skorsteinen passer også til badstuen Trysil, som har buet tak.
- Merke:
- Harvia
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (11 695,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Harvia Badstue Skorsteinspakke 1500 Mm?
Du får 1.4 % cashback hos Grønt Fokus NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Harvia Badstue Skorsteinspakke 1500 Mm kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (11 695,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 11 695,00 kr, med laveste på 11 695,00 kr og høyeste på 11 695,00 kr.
Er Harvia Badstue Skorsteinspakke 1500 Mm på lager hos Grønt Fokus NO?
Ja, Harvia Badstue Skorsteinspakke 1500 Mm er på lager hos Grønt Fokus NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Grønt Fokus NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Harvia Badstue Skorsteinspakke 1500 Mm?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Grønt Fokus NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Grønt Fokus NO har bekreftet ordren.