Energi Trevinduer Toppsving M. Midtstolpe
Laveste pris siste 30 dager: 6 743 kr
1.4% cashback hos Grønt Fokus NO
Til Grønt Fokus NO →Om Energi Trevinduer Toppsving M. Midtstolpe
Hele svingbevegelsen skjer utenfor karmen Toppsving vinduer i tre som passer for både klassiske og moderne boliger. Energiglasset gjør dette til et vindu som er både lett å vedlikeholde og som holder varmen innendørs. Vinduet kan dreies 360° som gjør at du enkelt kan vaske utsiden av vinduet fra innsiden av rommet. Når vinduet åpnes utover, kan du fremdeles ha fine blomster på vindusbenken og lufte samtidig. Takket være vinduets treramme får du her et rimelig vindu til en god kvalitet. Dekklokk i matchende farge er inkludert. 3-glass vindu Åpning utover Hele svingbevegelsen skjer utenfor rammen Bland og match farger med inngangsdør og garasjeport Dryppblikk i aluminium Velger du standard hvit utside på vinduet, er dryppblikket i anodisert aluminium. Velger du en av våre øvrige farger eller en valgfri RAL-kode på vinduets utside, vil dryppblikket ha samme farge som vinduet. Har du for eksempel bestilt et vindu med svart utside, vil dryppblikket også være svart. Vinduer som reduserer
- Merke:
- Skånska Byggvaror
- Kategori:
- vinduer - Trevinduer
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (6 743 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Energi Trevinduer Toppsving M. Midtstolpe?
Du får 1.4 % cashback hos Grønt Fokus NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Energi Trevinduer Toppsving M. Midtstolpe kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (6 743 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 6 743 kr, med laveste på 6 743 kr og høyeste på 6 743 kr.
Er Energi Trevinduer Toppsving M. Midtstolpe på lager hos Grønt Fokus NO?
Ja, Energi Trevinduer Toppsving M. Midtstolpe er på lager hos Grønt Fokus NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Grønt Fokus NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Energi Trevinduer Toppsving M. Midtstolpe?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Grønt Fokus NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Grønt Fokus NO har bekreftet ordren.