
Sterling glassvase
Laveste pris siste 30 dager: 377 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Sterling glassvase
Sterling glassvase på fot er en elegant vase i klart glass med klassisk opphøyd design. Den stilrene formen fremhever blomster på en vakker måte og gjør vasen til et dekorativt innslag på et bord, en skjenk eller i et vindu.
- Merke:
- Newport
- Kategori:
- Interiørartikler - Krukker og vaser - Vaser
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 377 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Sterling glassvase?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Sterling glassvase kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 377 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 545 kr, med laveste på 377 kr og høyeste på 629 kr.
Er Sterling glassvase på lager hos Newport NO?
Ja, Sterling glassvase er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Sterling glassvase?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.