
Lilou Charm putetrekk grønn
Laveste pris siste 30 dager: 749 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Lilou Charm putetrekk grønn
Lilou Charm er et dekorativt putetrekk med et grafisk, organisk mønster mot en lys bunn. Det bølgende mønsteret skaper et levende, men balansert uttrykk som tilfører karakter uten å dominere rommet, mens den ensfargede baksiden gir en harmonisk helhet.Den skjulte glidelåsen i nederkanten gjør trekket enkelt å ta av og på. Innerpute følger ikke med.Putetrekket er laget av 100 % polypropylen og baksiden av 100 % olefin, noe som gir en slitesterk og lettstelt kvalitet med en behagelig struktur som egner seg for utendørsbruk. Ideelt for uteplassen, balkongen eller hagemøblene.
- Merke:
- Artwood
- Kategori:
- Tekstiler - Puter - Putetrekk
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 749 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Lilou Charm putetrekk grønn?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Lilou Charm putetrekk grønn kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 749 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 916 kr, med laveste på 749 kr og høyeste på 999 kr.
Er Lilou Charm putetrekk grønn på lager hos Newport NO?
Ja, Lilou Charm putetrekk grønn er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Lilou Charm putetrekk grønn?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.