
Ewan spisestol rotting
Laveste pris siste 30 dager: 6 343 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Ewan spisestol rotting
Spisestol Ewan i rotting som kombinerer moderne design med klassisk håndverk. Den flettede strukturen gir et levende og naturlig uttrykk samtidig som den skaper en luftig og avslappet følelse.En tidløs spisestol som er lett å kombinere med ulike materialer og farger, og som passer like godt i både moderne og klassiske omgivelser.
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Møbler - Stoler - Spisestoler
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 6 343 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Ewan spisestol rotting?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Ewan spisestol rotting kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 6 343 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 7 400 kr, med laveste på 6 343 kr og høyeste på 7 929 kr.
Er Ewan spisestol rotting på lager hos Newport NO?
Ja, Ewan spisestol rotting er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Ewan spisestol rotting?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.