
Highgrove hylle mørkegrå eik
Laveste pris siste 30 dager: 188 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Highgrove hylle mørkegrå eik
Highgrove er et elegant veggskap med en sofistikert kombinasjon av mørkegrå eikefinér og detaljer i børstet messing. Den høye, slanke formen og den rike materialfølelsen skaper et eksklusivt uttrykk som tilfører både funksjon og arkitektonisk tyngde til rommet. Et stilrent oppbevaringsmøbel som forener moderne eleganse med tidløs kvalitet.
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Møbler - Oppbevaring - Bokhyller
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 188 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Highgrove hylle mørkegrå eik?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Highgrove hylle mørkegrå eik kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 188 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 49 713 kr, med laveste på 188 kr og høyeste på 63 795 kr.
Er Highgrove hylle mørkegrå eik på lager hos Newport NO?
Ja, Highgrove hylle mørkegrå eik er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Highgrove hylle mørkegrå eik?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.