
Portofino sofabord onyx
Laveste pris siste 30 dager: 313 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Portofino sofabord onyx
Portofino sofabord forener naturlig eleganse med moderne minimalisme gjennom sin organisk formet bordplate i onyx og sine slanke svarte ben. Kombinasjonen skaper et harmonisk uttrykk der steinens myke former balanseres av en lett og samtidig silhuett.Den kremete onyxtoppen har levende åretegninger og en naturlig dybde som fanger og reflekterer lyset på en subtil måte. Siden onyx er et naturmateriale, er hvert bord unikt i farge og mønster. Portofino sofabord passer like godt i elegante stuer som i rolige loungemiljøer og tilfører en følelse av varme, eksklusivitet og tidløs luksus.
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Møbler - Bord - Salongbord
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 313 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Portofino sofabord onyx?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Portofino sofabord onyx kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 313 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 18 837 kr, med laveste på 313 kr og høyeste på 23 895 kr.
Er Portofino sofabord onyx på lager hos Newport NO?
Ja, Portofino sofabord onyx er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Portofino sofabord onyx?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.