
Maximus veggdekorasjon antikk messing
Laveste pris siste 30 dager: 39 795 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Maximus veggdekorasjon antikk messing
Veggelementet Maximus gir et dristig inntrykk med sin vintage messingfinish og intrikate 3D-struktur som minner om ormeskinn. Den store, uttrykksfulle designen tilfører elegante interiører en taktil metallisk glans og et dynamisk visuelt inntrykk av dybde.
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Interiørartikler - Pynteartikler - Veggpynt
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (39 795 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Maximus veggdekorasjon antikk messing?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Maximus veggdekorasjon antikk messing kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (39 795 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 39 795 kr, med laveste på 39 795 kr og høyeste på 39 795 kr.
Er Maximus veggdekorasjon antikk messing på lager hos Newport NO?
Ja, Maximus veggdekorasjon antikk messing er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Maximus veggdekorasjon antikk messing?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.