
Casone Mirror Gold
Laveste pris siste 30 dager: 50 995 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Casone Mirror Gold
Immerse yourself in the timeless elegance of the Eichholtz Casone Mirror. This luxurious piece, handcrafted from wood and adorned with an antique gold finish, showcases the meticulous attention to detail synonymous with Eichholtz. The mirror's unique rope twist frame and intricate carved details radiate opulence, transforming it into a sophisticated statement piece that harmonizes with both classic and contemporary interiors.
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Interiørartikler - Speil - Veggspeil
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (50 995 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Casone Mirror Gold?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Casone Mirror Gold kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (50 995 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 50 995 kr, med laveste på 50 995 kr og høyeste på 50 995 kr.
Er Casone Mirror Gold på lager hos Newport NO?
Ja, Casone Mirror Gold er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Casone Mirror Gold?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.