
Hortus krukke antikk messing
Laveste pris siste 30 dager: 11 089 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Hortus krukke antikk messing
Vi presenterer Hortus krukke, et mesterverk av tidløs eleganse. Prydet i en antikk messingfinish, gir denne krukken en touch av overflod til utendørsområdet ditt. Designet for bruk i dekkede utendørsområder, tilbyr den både funksjonalitet og stil. Omfavne tiltrekningen av Hortus krukke når den forbedrer hagen din med et snev av vintage sjarm og skaper en fengslende oase av skjønnhet og sofistikering.
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Interiørartikler - Krukker og vaser - Krukker
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (11 089 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Hortus krukke antikk messing?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Hortus krukke antikk messing kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (11 089 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 11 089 kr, med laveste på 11 089 kr og høyeste på 11 089 kr.
Er Hortus krukke antikk messing på lager hos Newport NO?
Ja, Hortus krukke antikk messing er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Hortus krukke antikk messing?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.