
Glover spisebord natur teak
Laveste pris siste 30 dager: 51 036 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Glover spisebord natur teak
Glover utendørs spisebord tilbyr en innbydende og bærekraftig plass for deg og gjestene dine å nyte måltider og skape minneverdige øyeblikk i naturen. Glover er en tidløs og miljøvennlig møbel laget av teak av høyeste kvalitet, som kommer fra bærekraftig forvaltede skoger. Det naturlige teaktreet utstråler en klassisk og elegant stil, noe som gjør det til et perfekt tillegg til alle utendørs spiseplasser.
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Møbler - Hagemøbler - Hagebord
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (51 036 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Glover spisebord natur teak?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Glover spisebord natur teak kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (51 036 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 51 036 kr, med laveste på 51 036 kr og høyeste på 51 036 kr.
Er Glover spisebord natur teak på lager hos Newport NO?
Ja, Glover spisebord natur teak er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Glover spisebord natur teak?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.