
Bonn lenestol story brown
Laveste pris siste 30 dager: 12 527 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Bonn lenestol story brown
Bonn i Story Brown er en moderne og stilig polstret lenestol med svarte metallben. Med sitt trendy utseende vil denne lenestolen umiddelbart bli et blikkfang i ethvert rom.
- Merke:
- Artwood
- Kategori:
- Møbler - Lenestoler - Stofflenestoler
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (12 527 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Bonn lenestol story brown?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Bonn lenestol story brown kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (12 527 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 12 527 kr, med laveste på 12 527 kr og høyeste på 12 527 kr.
Er Bonn lenestol story brown på lager hos Newport NO?
Ja, Bonn lenestol story brown er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Bonn lenestol story brown?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.