
Linton sengegavl off-white
Laveste pris siste 30 dager: 8 694 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Linton sengegavl off-white
Sett et flott preg på soverommet med Linton sengegavl, som rammer inn sengen på en elegant måte. Den stilfulle sengegavlen gir rommet en eksklusiv hotellfølelse. Linton har dekorative nagler langs rammen og er trukket i den sofistikerte nyansen off-white, som setter et harmonisk preg på soverommet. Denne tidløse sengegavlen passer i mange ulike hjem og til forskjellige stiler. Bruk pynteputer og sengeteppe for å skape en koselig atmosfære som innbyr til ro og hvile.
- Merke:
- Newport
- Kategori:
- Møbler - Soverom - Sengegavler
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (8 694 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Linton sengegavl off-white?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Linton sengegavl off-white kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (8 694 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 8 694 kr, med laveste på 8 694 kr og høyeste på 8 694 kr.
Er Linton sengegavl off-white på lager hos Newport NO?
Ja, Linton sengegavl off-white er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Linton sengegavl off-white?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.