
Sena bolle vintage brass 3-pk
Laveste pris siste 30 dager: 5 550 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Sena bolle vintage brass 3-pk
Oppgrader kjøkkenutstyret ditt med de elegante Sena-skålene. Skålene har en unik, båtliknende form og er laget av solid messing. Sena fungerer både godt som serveringsskåler og som vakker dekorasjon på bordet eller kommoden. Sena leveres i en pakke med tre skåler i ulike størrelser.
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Interiørartikler - Småoppbevaring - Fat & Skåler
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 5 550 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Sena bolle vintage brass 3-pk?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Sena bolle vintage brass 3-pk kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 5 550 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 6 079 kr, med laveste på 5 550 kr og høyeste på 6 343 kr.
Er Sena bolle vintage brass 3-pk på lager hos Newport NO?
Ja, Sena bolle vintage brass 3-pk er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Sena bolle vintage brass 3-pk?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.