
Dorchester sofa, offwhite
Laveste pris siste 30 dager: 28 136 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Dorchester sofa, offwhite
Dorchester er en elegant sofanyhet fra Newport Premium Furniture. Den er en moderne versjon av den klassiske howardsofaen. Dorchester har et svakt utsvinget side- og ryggstykke, og de vakre trebeina foran med hjul har et tidløst og samtidig stilfullt utseende. Sofaen minner om en howardsofa og har et solid skrog av tre og en setepute laget av pocketfjærer, som også brukes i senger for høy komfort. Ryggputen består av silikon, og hele sofaen er trukket i et stoff laget av 100 % polyester i en stilren offwhite nyanse. Dorchester kjennetegnes av en behagelig og myk komfort som gjør at du har lyst til å tilbringe mange timer i sofaen. Trekket på alle putene er avtakbart. Rensing anbefales.
- Merke:
- Newport
- Kategori:
- Møbler - Sofaer - 2-4-seters sofaer
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (28 136 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Dorchester sofa, offwhite?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Dorchester sofa, offwhite kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (28 136 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 28 136 kr, med laveste på 28 136 kr og høyeste på 28 136 kr.
Er Dorchester sofa, offwhite på lager hos Newport NO?
Ja, Dorchester sofa, offwhite er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Dorchester sofa, offwhite?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.