
NUXE Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 100 ml
Laveste pris siste 30 dager: 376,67 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om NUXE Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 100 ml
NUXE Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil er en **luksuriøs og allsidig tørrolje** beriket med en eksklusiv blanding av 7 nøye utvalgte planteoljer. Den kan brukes for alle hudtyper og har en lett tekstur som **trenger inn i huden umiddelbart** uten å etterlate en fet følelse. Du vil umiddelbart føle hvordan oljen **gir næring til, reparerer og mykgjør** huden din, og etterlater den glatt og smidig. Denne nydelige oljen er **perfekt for både ansikt, kropp og hår**. Bruk den som en fuktighetsgivende behandling etter bading for å forsegle fuktigheten og gi huden din en **vakker glød**. Du kan også påføre oljen i lengdene og tuppene for å gi håret næring, slik at det får et **sunt og skinnende utseende**. Med NUXE Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil får du en rekke fantastiske fordeler. Oljen er beriket med antioksidanter som beskytter huden mot frie radikaler og miljøpåvirkninger. Den holder huden **fuktet i opptil 8 timer**, og kan også bidra til å **forbedre utseendet på strekkmerker**. Og med den sommerlige, sensuelle duften vil du føle deg forført umiddelbart. Gi hud og hår den ultimate pleien med NUXE Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil. Prøv det og opplev skjønnhet i en flaske! **Fordeler:** - Tørrolje - For ansikt, kropp og hår - Gir næring, reparerer og mykgjør - Gir smidig og glatt hud - Mykt og skinnende hår - Kan forbedre synligheten av strekkmerker - Fuktighetsgivende i opptil 8 timer - Vakker glød og glans - Med 7 eksklusive planteoljer - For alle hudtyper - Lett og raskt absorberende tekstur - Ikke-fet **Bruk:** _Ansikt:_ - Kan brukes alene eller blandet i dag- eller nattkremen din _Kropp:_ - Brukes helst på lett fuktig hud rett etter et bad - Varm oljen mellom håndflatene - Masser inn i huden med sirkelbevegelser - Vær ekstra oppmerksom på tørre områder og strekkmerker - Kan også tilsettes i badet for en avslappende opplevelse _Hår:_ - Varm 1-2 pump olje mellom håndflatene - Påfør i lengder og tupper etter behov - Kan også påføres hele håret som en intensiv maske i 10 minutter før du vasker håret **Ingrediensliste:** Coco-Caprylate/Caprate, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Dicaprylyl Eter, kapryl-/kaprinsyretriglyserid, Prunus Amygdalus Dulcis (søt mandel) olje, Corylus Avellana (hasselnøtt) frøolje, Camellia Oleifera frøolje, parfyme/duft, Camellia Japonica frøolje, tokoferol, Argania Spinosa kjerneolje, Borago Officinalis frøolje, tokoferylacetat, Helianthus Annuus (solsikke) frøolje, Rosmarinus Officinalis (rosmarin) bladekstrakt, polyglyceryl-3 diisostearat, askorbinsyre, Solanum Lycopersicum (tomat) fruktekstrakt, linalool, limonen, sitronellol, geraniol [N2212/B].
- Merke:
- NUXE
- Kategori:
- Hårpleie - Pleieprodukter - Hårolje
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (376,67 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på NUXE Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 100 ml?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har NUXE Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 100 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (376,67 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 377,00 kr, med laveste på 376,67 kr og høyeste på 376,67 kr.
Er NUXE Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 100 ml på lager hos Newport NO?
Ja, NUXE Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 100 ml er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper NUXE Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 100 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.