
Katie Small Cylinder Sconce Polished Nickel/Clear Glass
Laveste pris siste 30 dager: 8 329 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Katie Small Cylinder Sconce Polished Nickel/Clear Glass
The Katie Small Cylinder Sconce by Thomas O'Brien is an elegant wall light that combines classic and modern design. It features a slim, cylindrical shape with a polished finish in brass, nickel, or bronze. The lamp's simple and sophisticated style makes it perfect for creating subtle yet impactful lighting in various rooms, from hallways to bedrooms.
- Merke:
- Visual Comfort
- Kategori:
- Belysning - Lamper - Vegglamper
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (8 329 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Katie Small Cylinder Sconce Polished Nickel/Clear Glass?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Katie Small Cylinder Sconce Polished Nickel/Clear Glass kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (8 329 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 8 329 kr, med laveste på 8 329 kr og høyeste på 8 329 kr.
Er Katie Small Cylinder Sconce Polished Nickel/Clear Glass på lager hos Newport NO?
Ja, Katie Small Cylinder Sconce Polished Nickel/Clear Glass er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Katie Small Cylinder Sconce Polished Nickel/Clear Glass?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.