
Colorado sidobord charcoal
Laveste pris siste 30 dager: 3 423 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Colorado sidobord charcoal
Eksklusivt svart lite sidebord eller krakk fra Artwood i lodge-stil, perfekt for å plassere din favorittplante eller dekorasjon på. Det rustikke sidebordet er laget av teak og betong.Small: Ø: 35-40 x H: 40 cm (til høyre i bildet)Large: Ø: 35-40 x H: 50 cm (til venstre i bildet)
- Merke:
- Artwood
- Kategori:
- Møbler - Bord - Småbord
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (3 423 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Colorado sidobord charcoal?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Colorado sidobord charcoal kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (3 423 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 3 423 kr, med laveste på 3 423 kr og høyeste på 3 423 kr.
Er Colorado sidobord charcoal på lager hos Newport NO?
Ja, Colorado sidobord charcoal er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Colorado sidobord charcoal?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.