
Palla rund pute bouclé cream
Laveste pris siste 30 dager: 1 823 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Palla rund pute bouclé cream
Legg til en lekfull og stilfull følelse i sofaen eller sengen din med denne runde puten. Den myke, strukturerte trekket gir et innbydende og taktilt uttrykk som skaper både varme og karakter i rommet. Med sin unike form blir puten et dekorativt innslag som bryter opp mot rette linjer og tilfører en fin dynamikk. En allsidig detalj som enkelt kompletterer ulike interiørstiler og skaper en lun og harmonisk helhet.
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Tekstiler - Puter - Pynteputer
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 823 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Palla rund pute bouclé cream?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Palla rund pute bouclé cream kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 823 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 1 823 kr, med laveste på 1 823 kr og høyeste på 1 823 kr.
Er Palla rund pute bouclé cream på lager hos Newport NO?
Ja, Palla rund pute bouclé cream er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Palla rund pute bouclé cream?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.