
Tree spisebord silver back
Laveste pris siste 30 dager: 26 039 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Tree spisebord silver back
Tree er et solid spisebord i den fineste eiken fra Artwood. Bordet er laget av dyktige håndverkere og er håndmalt. De er behandlet i opptil syv trinn med forskjellige pigment for å oppnå sin spesifikke farge.På den glatte bordoverflaten kan man se naturlige grener og sprekker som er bevart synlige. Dette gjør at hvert spisebord er unikt i seg selv, og ingen er like.Overflaten behandles til slutt med et tynt lag med voks, og man bør etterbehandle overflaten med en fargeløs voks eller sprayvoks. Ved rengjøring av spisebordet, tørk forsiktig med en lett fuktig klut. Støvsuger med mykt møbelmunnstykke er egnet for de naturlige sprekkene. Anbefalt for innendørs bruk.
- Merke:
- Artwood
- Kategori:
- Møbler - Bord - Spisebord
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (26 039 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Tree spisebord silver back?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Tree spisebord silver back kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (26 039 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 26 039 kr, med laveste på 26 039 kr og høyeste på 26 039 kr.
Er Tree spisebord silver back på lager hos Newport NO?
Ja, Tree spisebord silver back er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Tree spisebord silver back?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.