
Geo Cabinet mocha
Laveste pris siste 30 dager: 57 415 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Geo Cabinet mocha
Geo is the perfect cabinet for books, plants and decoration. The cabinet is both elegant and practical, spreading a modern and industrial feel. Geo with its oak veneers and stainless steel frame is a perfect cabinet that fits into any room.
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Møbler - Oppbevaring - Bokhyller
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (57 415 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Geo Cabinet mocha?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Geo Cabinet mocha kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (57 415 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 57 415 kr, med laveste på 57 415 kr og høyeste på 57 415 kr.
Er Geo Cabinet mocha på lager hos Newport NO?
Ja, Geo Cabinet mocha er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Geo Cabinet mocha?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.