
Midtown ottoman avanna dark grey
Laveste pris siste 30 dager: 12 956 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Midtown ottoman avanna dark grey
Elegant fotskammel fra Artwood i en vakker mørkegrå farge. Fotskammelen passer perfekt til Town-lenestolen. Midtown fotskammel har en solid ramme av bjørketre og den myke polstringen består av skum og fjærer.
- Merke:
- Artwood
- Kategori:
- Møbler - Lenestoler - Fotskamler
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (12 956 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Midtown ottoman avanna dark grey?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Midtown ottoman avanna dark grey kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (12 956 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 12 956 kr, med laveste på 12 956 kr og høyeste på 12 956 kr.
Er Midtown ottoman avanna dark grey på lager hos Newport NO?
Ja, Midtown ottoman avanna dark grey er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Midtown ottoman avanna dark grey?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.