
Monterey fotskammel vintage
Laveste pris siste 30 dager: 6 215,00 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Monterey fotskammel vintage
Monterey-fotskammel fra Artwood er laget av værbestandig kunstrotting og har en solid ramme av aluminium. I sitt tidløse design gir stolen et klassisk og stilig inntrykk. Et perfekt utemøbel til terrassen din. La ottomanen være et komplement til Artwoods utemøbler. Kompletter gjerne med møbler fra samme serie eller lag en nydelig kombinasjon fra ulike serier.Lys pute med avtagbart trekk i 100% polyester inkluder. Polstringen i puten består av en polyeterkjerne med pakkede fibre og revet polyeter. Rensing anbefales.Kjøp også tekstilimpregnering som gir en effektiv beskyttelse til møbelstoff og andre tekstiler. Tekstilimpregnering er et produkt som beskytter alle typer tekstiler mot ulike former for fuktighet og smuss. Produktet gjør det enkelt å fjerne smuss, og samtidig blir ikke tekstilet vått.
- Merke:
- Artwood
- Kategori:
- Møbler - Hagemøbler - Hagelenestoler
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (6 215,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Monterey fotskammel vintage?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Monterey fotskammel vintage kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (6 215,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 6 215,00 kr, med laveste på 6 215,00 kr og høyeste på 6 215,00 kr.
Er Monterey fotskammel vintage på lager hos Newport NO?
Ja, Monterey fotskammel vintage er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Monterey fotskammel vintage?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.