
Wentworth vegglampe dobbel gull/hvit
Laveste pris siste 30 dager: 7 929,00 kr
4.2% cashback hos Newport NO
Til Newport NO →Om Wentworth vegglampe dobbel gull/hvit
Skap en stemningsfull atmosfære med Wentworth vegglampe fra Eichholtz. Velg vegglampe med omhu og gi rommet det lille ekstra med en eller flere vegglamper og skap en behagelig harmonisk balanse mellom lys og mørke. Vegglampen har en solid messingramme med en elegant forgylling i gullfarge, noe som gir lampen et eksklusivt utseende. Lampeskjermen er laget av polyester og inkluderes ved kjøp.Vegglampen er beregnet for fast installasjon og må kobles direkte til en strømkabel som trekkes fra veggene. Kabelen på lampen er plassert bak veggplaten og vil ikke være synlig etter at lampen er festet på veggene.Mål på lampeskjermen Ø: 15 x Ø: 11 x H: 13 cm
- Merke:
- Eichholtz
- Kategori:
- Belysning - Lamper - Vegglamper
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (7 929,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Wentworth vegglampe dobbel gull/hvit?
Du får 4.2 % cashback hos Newport NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Wentworth vegglampe dobbel gull/hvit kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (7 929,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 7 929,00 kr, med laveste på 7 929,00 kr og høyeste på 7 929,00 kr.
Er Wentworth vegglampe dobbel gull/hvit på lager hos Newport NO?
Ja, Wentworth vegglampe dobbel gull/hvit er på lager hos Newport NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Newport NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Wentworth vegglampe dobbel gull/hvit?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Newport NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Newport NO har bekreftet ordren.