
VERO MODA Kjole Bella 2/4, M, VERO MODA Kjole Rosa M
Laveste pris siste 30 dager: 299 kr
4.2% cashback hos Floyd NO
Til Floyd NO →Om VERO MODA Kjole Bella 2/4, M, VERO MODA Kjole Rosa M
- Innsvinget passform- Normal i størrelsen- Lett og myk viskosekvalitet- V-utringning- Korte puffermer med skjult strikk- Knytebånd i midjen- Strikk i livet bak- Kreppet og glatt overflate- Fòret
- Merke:
- VERO MODA
- Kategori:
- OUTLET
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (299 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på VERO MODA Kjole Bella 2/4, M, VERO MODA Kjole Rosa M?
Du får 4.2 % cashback hos Floyd NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har VERO MODA Kjole Bella 2/4, M, VERO MODA Kjole Rosa M kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (299 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 309 kr, med laveste på 299 kr og høyeste på 329 kr.
Er VERO MODA Kjole Bella 2/4, M, VERO MODA Kjole Rosa M på lager hos Floyd NO?
Ja, VERO MODA Kjole Bella 2/4, M, VERO MODA Kjole Rosa M er på lager hos Floyd NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Floyd NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper VERO MODA Kjole Bella 2/4, M, VERO MODA Kjole Rosa M?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Floyd NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Floyd NO har bekreftet ordren.