
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 344
Laveste pris siste 30 dager: 445,88 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 344
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick - 344 er en luksuriøs, byggbar leppestift som skjemmer bort leppene dine med vakker farge og en **uskarp, matt effekt**. Leppestiften er beriket med ceramider og roseekstrakter, som fukter leppene og holder dem behagelige i opptil 12 timer. Så her får du det beste fra to verdener – komforten til en myk, nærende leppestift kombinert med en vakker, matt finish. Den lette formelen **påfører seg feilfritt** på leppene, slik at de føles som om du ikke har på deg noe. Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick finnes i **mange flotte farger**, så det er bare å finne en eller flere favoritter. Gjør leppene dine kyssbare med Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick. **Fordeler:** - Leppestift - Uskarp, matt effekt - Fuktighetsgivende - Gjør leppene behagelige - Går lett og feilfritt på leppene - Byggbar formel - Myk leppestift - Mange vakre farger **Bruk:** - Klikk på roselogoen øverst for å løsne lokket fra leppestiften - Begynn med å påføre leppen nedover og utover med leppen en finger på leppen etterpå for å få en uskarp effekt – Dipp evt. gjenværende overskudd på kinnene for et friskt utseende **Ingrediensliste:** dimetikon, bis-diglyseryl polyacyladipat-2, fenyltrimetikon, hydrogenert polyisobuten, tridecyl trimellitat, isoheksadekan, hydrogenert jojobaolje, metylsilanol/silikatkrysspolymer, imetisolaryl, parafin,-1 Vinyldimetikon/metikon Silsesquioxane Krysspolymer, Cera Microcristallina / Mikrokrystallinsk voks, Polyetylen, Rosa Centifolia Blomsterekstrakt, Rosa Damascena Blomsterolje, Aqua / Vann, Glucomannan, Triethoxysilylethyl Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Trihydroksystearin, Alisopropyl, Natrium, Isohol, G , Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol, Syntetisk voks, Ethylhexyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzylalkohol, Parfyme / Duft. [+/- Kan inneholde: Glimmer, Ci 15850 / Rød 7, Ci 15985 / Yellow 6 Lake, Ci 45380 / Red 22 Lake, Ci 45410 / Red 28 Lake, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Yellow Oxides, Ci 7 42090 / Blue 1 Lake]. (FIL Z70011553/1).
- Merke:
- Lancome
- Kategori:
- Merker - Lancôme - Makeup - Læber
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (445,88 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 344?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 344 kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (445,88 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 446 kr, med laveste på 445,88 kr og høyeste på 445,88 kr.
Er Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 344 på lager hos Apotekhjem.no?
Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 344 er for øyeblikket utsolgt hos Apotekhjem.no. Lagerstatus oppdateres jevnlig, så sjekk gjerne igjen senere.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Lancôme L'Absolu Rouge Intimatte Lipstick 3.4 g - 344?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.