Wild deo cherry blossom refill 40 g
Laveste pris siste 30 dager: 103,00 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Wild deo cherry blossom refill 40 g
En effektiv 24 h deodorant med naturlige ingredienser som er uten aluminiumklorid. 100 % komposterbar og plastfri refill når den er tom. Deodoranten inneholder pleiende og effektive ingredienser som gir 24-timers dokumentert beskyttelse mot vond lukt. Wild hemmer ikke svetteproduksjonen, men dreper bakteriene som forårsaker vond lukt. Duften fanger opp de myke notene av kirsebærblomst, akkompagnert av subtile hint av søt mandel og vanilje. Dette er en refill til gjenbrukbart aluminiums etui Ingredienser:Caprylic/Capric Triglyceride, Tapioca Starch, Stearyl Alcohol, Sodium Bicarbonate, Triethyl Citrate, Helianthus Annuus Seed Cera, Cocos Nucifera Oil, Parfum, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Magnesium Hydroxide, Zinc Ricinoleate, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol
- Kategori:
- Hygiene - Deodoranter
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (103,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Wild deo cherry blossom refill 40 g?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Wild deo cherry blossom refill 40 g kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (103,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 103,00 kr, med laveste på 103,00 kr og høyeste på 103,00 kr.
Er Wild deo cherry blossom refill 40 g på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Wild deo cherry blossom refill 40 g er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Wild deo cherry blossom refill 40 g?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.