Medela brysttrakter hfree 27mm
Laveste pris siste 30 dager: 189 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Medela brysttrakter hfree 27mm
Medela Hands‑free Breast Shield 27 mm er et ergonomisk utformet brysttrakt‑par utviklet for Medelas hands‑free pumper. Den myke, fleksible silikonkanten gir en behagelig og tett passform, mens den optimaliserte vinkelen og formen sikrer effektiv melkeflyt og økt komfort under pumping. Størrelsen 27 mm passer for mødre med større brystvorter og gir riktig plassering for best mulig resultat. Brysttraktene er lette, hygieniske og enkle å rengjøre, og gjør det mulig å pumpe mer diskret og komfortabelt – enten du er hjemme, på jobb eller på farten. Hands‑free design for maksimal bevegelsesfrihet Myk silikonkant for komfort og god tetning Optimal vinkel for effektiv melkeflyt Størrelse 27 mm – ideell for større brystvorter Kompatibel med Medela hands‑free pumper Enkel å rengjøre og montere Bruk: Plasser brysttrakt‑paret korrekt i pumpens oppsamlingsenhet. Sørg for at brystvorten sitter sentrert i traktåpningen. Rengjør etter hver bruk i henhold til Medelas anbefalinger.
- Kategori:
- Foreldre og Barn - Ammeprodukter
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (189 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Medela brysttrakter hfree 27mm?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Medela brysttrakter hfree 27mm kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (189 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 189 kr, med laveste på 189 kr og høyeste på 189 kr.
Er Medela brysttrakter hfree 27mm på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Medela brysttrakter hfree 27mm er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Medela brysttrakter hfree 27mm?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.