
Belmont putetrekk grey
Laveste pris siste 30 dager: 258 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Belmont putetrekk grey
Putevar i naturtro pelsimitasjon. Den melerte fargen og det myke materialet bidrar til en stilren og koselig atmosfære. Baksiden er av ensfarget stoff i en matchende tone. Putevaret har en skjult glidelås nederst. Innerpute er ikke inkludert.Materiale:Forside: 54 % modal, 23 % polyester, 23 % polyakrylBakside: 100 % polyesterFarge:Grey/Simply Greige
- Merke:
- Artwood
- Kategori:
- Tekstiler - Puter - Putetrekk
Prisutvikling
Prisen ligger 240 % over laveste pris siste 30 dager (258 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Belmont putetrekk grey?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Belmont putetrekk grey kostet de siste 30 dagene?
Prisen ligger 240 % over laveste pris siste 30 dager (258 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 1 011 kr, med laveste på 258 kr og høyeste på 1 095 kr.
Er Belmont putetrekk grey på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Belmont putetrekk grey er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Belmont putetrekk grey?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.