Idun Retractable Kabuki Brush
Laveste pris siste 30 dager: 146,00 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Idun Retractable Kabuki Brush
Idun Retractable Kabuki Brush – en perfekt kost å ha med på reise da den er uttrekkbar og tar liten plass i vesken. For påføring av ditt pudder, solpudder eller din foundation for ett jevnt resultat. IDUN Minerals koster lages av taklon, et syntetisk materiale, som er skånsomt mot huden og enkelt å jobbe med Den myke kosten gjør at produktene lett masseres inn i huden og skaper en jevn og fin finish Kostene er allergivennlige og skånsomme for deg som har følsom hud, i tilegg til at de ikke røyter Kostenes design er praktisk og leveres med en plastholder som gjør at de kan plasseres rett opp og ned på bordet Perfekt å ha med på reise - eller i vesken Kostene fra IDUN Minerals er 100% veganske
- Kategori:
- Hudpleie - Makeup - Sminkebørster
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (146,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Idun Retractable Kabuki Brush?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Idun Retractable Kabuki Brush kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (146,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 146,00 kr, med laveste på 146,00 kr og høyeste på 146,00 kr.
Er Idun Retractable Kabuki Brush på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Idun Retractable Kabuki Brush er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Idun Retractable Kabuki Brush?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.