Cosmica sun kids pump f50+ u/p
Laveste pris siste 30 dager: 218,00 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Cosmica sun kids pump f50+ u/p
Cosmica Sun Kids Spray spf 50+ Avansert, bredspektret og fotostabilt UV-filter for umiddelbar beskyttelse mot solens UVA- og UVB-stråler. Kan sprayes i alle vinkler, for en praktisk og smidig påføring. Trekker raskt inn, uten å være klissete og kan påføres på våt hud. Dessuten er den uten alkohol og fargestoffer, samt ekstra vann- og sandresistent. Tilpasset for følsom hud. Dermatologisk testet. Uparfymert. Inneholder Cosmica Triple Moist Complex som gir umiddelbar, intensiv og langvarig fuktighet. Solspray spesielt utviklet for barn.
- Kategori:
- Hudpleie - Solprodukter
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (218,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Cosmica sun kids pump f50+ u/p?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Cosmica sun kids pump f50+ u/p kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (218,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 218,00 kr, med laveste på 218,00 kr og høyeste på 218,00 kr.
Er Cosmica sun kids pump f50+ u/p på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Cosmica sun kids pump f50+ u/p er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Cosmica sun kids pump f50+ u/p?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.