Kleenex Balsam Lommetørkler
Laveste pris siste 30 dager: 28,00 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Kleenex Balsam Lommetørkler
Kleenex Balsam Lommetørkler Kleenex balsam lommetørkler er myke og behagelige papirlommetørkler som hindrer røde neser. Produktet inneholder balsam fra Calendula-blomsten som gir en smørende effekt når nesen pusses. Passer for personer med forkjølelse, influensa, høysnue og allergi.
- Kategori:
- Smerte og Forkjølelse - Forkjølelse
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (28,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Kleenex Balsam Lommetørkler?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Kleenex Balsam Lommetørkler kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (28,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 28,00 kr, med laveste på 28,00 kr og høyeste på 28,00 kr.
Er Kleenex Balsam Lommetørkler på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Kleenex Balsam Lommetørkler er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Kleenex Balsam Lommetørkler?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.