Gum Afta Clear Munnskyll 120 ml
Laveste pris siste 30 dager: 106,00 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Gum Afta Clear Munnskyll 120 ml
Gum Afta Clear munnskyld er velegnet til å bruke på after og munnskold i munnen Skyll med 10ml 2 til 3 ganger daglig etter måltid i en uke. Det anbefales å vente med å spise/drikke i minst 30 min etter påføring. Til voksen og barn ( over 6 år) under oppsyn av en voksen. Dersom du tar medisiner, er gravid eller ammer,rådfør med lege Ingredienser:Aqua, Propanediol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Polycarbophil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Taurine, Xylitol, Maltodextrin, Gluconolactone, Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Bisabolol, Aroma, Sucralose, Stevia Rebaudiana Extract, Calcium Gluconate, Zingiber O cinale Root Extract, CI 19140, CI 42090.
- Kategori:
- Munnpleie - Munnskyll
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (106,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Gum Afta Clear Munnskyll 120 ml?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Gum Afta Clear Munnskyll 120 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (106,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 106,00 kr, med laveste på 106,00 kr og høyeste på 106,00 kr.
Er Gum Afta Clear Munnskyll 120 ml på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Gum Afta Clear Munnskyll 120 ml er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Gum Afta Clear Munnskyll 120 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.