Biomed Pure Detox Mask
Laveste pris siste 30 dager: 150,00 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Biomed Pure Detox Mask
Aqua Detox mask Oppfriskende, avgiftende maske PURE DETOX MASK= 4-IN-1-funksjon har følgende egenskaper: • Detox: Purisoft® avgifter og beskytter huden mot miljømessige stressfaktorer og frie radikaler. • Mattende effekt: hvit leire og kakaoleire absorberer talg og oljer og gir en mattende effekt. • Antioksidant: vitamin E fungerer som en effektiv antioksidant • Fuktighetsgivende: Aloe Vera Gi huden din et energikick! Denne oppfriskende og avkjølende PURE DETOX MASK er utviklet for å rense og beskytte huden, spesielt for fete partier. Ved jevnlig bruk kan hudens tekstur bli betydelig forbedret og få tilbake sin naturlige glød. Påfør et tykt lag på rengjort hud en til to ganger per uke. La virke i 5 minutter. Vask av med rikelig varmt vann. Unngå området rundt øynene! INGREDIENSER AQUA, KAOLIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DICAPRYLYL ETHER, GLYCERIN, MORINGA PTERGOSPERMA SEED EXTRACT, CETEARYL GLUCOSIDE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PRUNUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, DEHYDROACETIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, XANTHAN GUM, TOCOPHEROL (VITAMIN E), PARFUM, ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA) LEAF JUICE
- Kategori:
- Hudpleie - Ansiktspleie
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (150,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Biomed Pure Detox Mask?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Biomed Pure Detox Mask kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (150,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 150,00 kr, med laveste på 150,00 kr og høyeste på 150,00 kr.
Er Biomed Pure Detox Mask på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Biomed Pure Detox Mask er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Biomed Pure Detox Mask?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.