Jobst men casual K2 kne sort S
Laveste pris siste 30 dager: 657,00 kr
4.9% cashback hos Apotekhjem.no
Til Apotekhjem.no →Om Jobst men casual K2 kne sort S
Den moderne og stilfulle kompresjonsstrømpen til menn. • Moderne og stilfull • Diskret mønster • Slitesterk- forsterket hel og tå • Dry Release-garn holder føttene tørre • Forebygger åreknuter • Hjelper mot trette, tunge, hovne og urolige ben (kramper i bena på natten) Inneholder 46 % Nylon, 14 % Spandex, 35 % Polyester og 5 % Wool Klasse 2 Moderate til kraftige åreknuter. Forebygging av venøse leggsår. Kronisk venøs insuffisiens, ved moderate til store ødem, etter enkelte kirurgiske inngrep
- Kategori:
- Smerte og Forkjølelse - Støtte og Kompresjon
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (657,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Jobst men casual K2 kne sort S?
Du får 4.9 % cashback hos Apotekhjem.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Jobst men casual K2 kne sort S kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (657,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 657,00 kr, med laveste på 657,00 kr og høyeste på 657,00 kr.
Er Jobst men casual K2 kne sort S på lager hos Apotekhjem.no?
Ja, Jobst men casual K2 kne sort S er på lager hos Apotekhjem.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Apotekhjem.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Jobst men casual K2 kne sort S?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Apotekhjem.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Apotekhjem.no har bekreftet ordren.